+420 257 533 322 Fax: +420 257 535 044 restaurant@goldenwell.cz

Tripadvisor  |  Grand Restaurant

CZ EN

Hodnocení hostů

Hodnocení z portálu Tripadvisor.com

Ostatní hodnocení

Dobrý den pane Motyčka,

dne 25.10.2013 jsme navštívily Vaší restauraci. Byl to dárek k narozeninám pro mojí nejlepší kamarádku.  Byly jsme obě dvě z návštěvy tak nadšené, že nemohu jinak než Vám napsat. Přemýšlím, kde začít, protože nemohu ani jednu věc upřednostnit :-)

Začnu tedy obsluhou. Věnovala se nám především slečna Michaela, byla usměvavá, milá, pozorná, profesionální, prostě hodnocení více jak 100%. Samozřejmě nemohu opomenout pana Lukáše, a také mladého sympatického bloňďáčka :-) , bohužel nevím jeho jméno. Servis od všech byl bezchybný, a byla bych velice ráda, kdybyste jim našim jménem poděkoval.

Měly jsme degustační menu – jednoduše řečeno FAMÓZNÍ !!!!!!!!!

Ač nejsem schopna říci, které jídlo bylo lepší než to druhé, přesto musím vypíchnout dezert. Skořicovo-čokoládová pěna, byl takový zážitek, že pochybuji, že by ještě něco lepšího mohlo na světě existovat :-)

Následná „meditace“ u vína, s překrásným výhledem na Prahu a příjemnou atmosférou nás naladila na přídavek. Neodolaly jsme, a jako tečku večera jsme zvolily Trio z tuňáka (opět nemám slov).


Děkuji Vám všem, že Vašim prostřednictvím jsme  prožily s kamarádkou krásný, nezapomenutelný zážitek!


Hezký den
Procházková Lenka

Vážený pane Motyčko,

chci Vám za nás novomanžele i za naší rodinu a hosty moc poděkovat za nezapomenutelný zážitek, který jste nám vy a váš pracovní kolektiv ve vaší restauraci připravili. Byl to pro nás skutečný gastronomický zážitek, který jsme si vychutnávali v dokonalé pohodě a přívětivé atmosféře vaší terasy s kouzelným výhledem.

Děkuji a těším se na další příjemné chvíle ve vaší restauraci

S přátelským pozdravem
AB – Czech Republic

Vážený pane Motyčko,

teprve včera jsme se s manželkou vrátili z cest, na jejichž počátku byla večeře ve Vámi řízené restauraci, na překrásně situované terase. Ten večer byl pro nás oba moc a moc příjemným zážitkem, manželka byla nadšená, vlídnost Vašich spolupracovníků a skvělá kuchyně……no prostě báječné!

S poděkováním a neurčitou rezervací „někdy příště“
PH – Prague, Czech Republic

Dobrý den, s radostí vyplním hodnocení. Když Vám řeknu, že jsem nešla ani ráno v hotelu Ibis na snídani, jen proto, že jsem si nechtěla pokazit doznívající zážitek z večeře, tak mi to snad ani nebudete věřit.

Prostředí, jídlo, víno, servis, vše bylo naprosto perfektní. Od našich kolegů i zahraničních hostů mám jen a jen kladné hodnocení.

Děkuji Vám za perfektní přípravu večera a Vašemu personálu za profesionální servis.

S pozdravem,
BK